news 35 yıllık tecrübe artık bir telefon kadar uzağınızda... / Yeni sitemiz yayında...

HAKKIMIZDA

etin en iyisi

35 YILLIK TECRÜBE

1989 yılında tarımsal faaliyetlerde başlayan ticaret hayatımız 1993 yılından bu yana et ürünleri üretimi ile devam etmektedir. İlk olarak Çankaya Belediyesi tanzim satış reyonlarında et satışı ile başlayan hizmetlerimiz her geçen gün büyüyerek kısa sürede dünyanın çeşitli ülkelerine et ihracatı ile devam etti. Sektörün kaliteli et ihtiyacını karşılayabilmek ve yurt içi-yurt dışı taleplere cevap verebilmek adına 1997 yılında Aşağı ayrancı Ankara da kendi mağazamızı açtık.2000 yılında perakende satıştan toptan et satışına geçiş yaptık. 2001 yılında Ankara Çubuk’ta besi çiftliğimizi kurarak kalitelimizi üst sınıra taşıdık.2007 yılında mevcut kapasitemizi arttırmak amacıyla Birlik mahallesi Ankara da parçalama tesisimizi faaliyete geçirdik.

AR-GE

Kaliteli besicilik, kaliteli ürün ve teknolojik yeniliklerin de yakından takip edildiği AR-GE çalışmalarımız sayesinde sahip olduğumuz pazar payı her geçen gün büyüyerek daha fazla hizmet alanına ulaştık ve 2008 yılında ithalat ve ihracat birimimizi kurduk. Uzun yıllar kazandığımız tecrübeyi sunabilmek için 2013 yılında Antalya Altınova’da yeni üretim tesisimizi kurduk. 2017 yılında ise Antalya Organize Sanayi bölgesinde ki 4.500 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam da 10.000 m²’lik tesislerimizde aylık 3500-4000 arası büyükbaş hayvan kesimi ile 1400 ton; 8000 küçükbaş hayvan kesimi ile 160 ton et üretimi yapılmaktadır.  Üretilen bu etlerden aylık 100 ton köfte, 500 ton döner üretimi, 800 ton dana ve kuzu eti satışı yapılmaktadır. Ürünlerimizin muhafazası için özel şoklama odalarında (-40°), şoklamadan çıkan ürünler için (-18°) taze ürünler için (+ 4°) derecelik depolar kullanılarak tüm ürünlerimiz en taze şekli ile satışa sunulmaktadır.

SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ

Hepsi hizmet verdiği alanda uzman olan hâlihazırdaki 200 personelimiz ve büyümesi devam etmekte olan tesislerimiz ile bu gün sadece ülkemizin değil aynı zamanda Avrupa ülkelerinin de kaliteli et ihtiyacını karşılayan bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sektörümüzdeki hizmet ağımızı genişletmek amacı ile Antalya Organize Sanayi Bölgesinde  6600m2 toplam ,8000m2 2 kat kapalı alan planlaması yapılan  70.000.0000 ₺ yatırım ile yeni teknoloji üretim tesisimizin planlama çalışmalarına da hızla devam ediyoruz. Sektörüne ciddi yatırımlar yaparak ilerleyen ÖZTAŞ ET, Et ve Et ürünlerinde kalite, güven ve lezzet konusundaki iddialı tutumunu sürdürerek hizmetlerine devam etmektedir. Hedefimiz, yeniliklere açık bir şirket olarak, müşterilerimiz için kendimizi sürekli yenileyerek, talepleri taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlamak, sektörde hızla gelişen lider ve örnek bir firma olmaktır.

BÜYÜKBAŞ HAYVAN (AYLIK ADET)
0
KÜÇÜKBAŞ HAYVAN (AYLIK ADET)
0
KÖFTE GRUBU (AYLIK TON)
0
DÖNER GRUBU (AYLIK TON)
0

iletişim için